شرایط استفاده

– کلیه کاربرانی که قصد خرید از وب‌سایت دی‌جی‌2600 را دارند، می‌بایست موارد زیر را به‌طور کامل مطالعه و سپس خرید خود را انجام دهند.

– ورود کاربران به وب‌سایت دی‌جی‌2600 در هنگام استفاده از پروفایل شخصی به معنای پذیرفتن و آگاه بودن از شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات دی‌جی‌2600 می‌باشد. ثبت سفارش به معنای پذیرش کلیه قوانین و شرایط دی‌جی‌2600 از سوی کاربر است. در نظر داشته باشید شرایط و قوانین مندرج، جایگزین تمامی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

– کلیه اصول و رویه‌های دی‌جی‌2600 بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز متعاقبا موظف است قوانین مرتبط با کاربر را رعایت کند. چنانچه در آینده تغییراتی در سرویس‌ها و رویه‌های دی‌جی‌2600 اعمال شود، از طریق همین صفحه به‌روزرسانی انجام خواهد شد و کاربر توافق می‌کند که استفاده از وب‌سایت دی‌جی‌2600 به معنی پذیرفتن هر گونه تغییر است.

– مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با درج اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت‌نام، از خدمات دی‌جی‌2600 استفاده یا ثبت سفارش کند.

– زمانی که کاربر سفارش خود را ثبت می‌کند،‌ از خدمات و سرویس‌های دی‌جی‌2600 استفاده می‌کند و یا به دی‌جی‌2600 ایمیل می‌زند، موافقت می‌کند که دی‌جی‌لند به‌صورت الکترونیکی (از طریق ایمیل، پیام کوتاه و دیگر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست خود پاسخ دهد.

– دی‌جی‌2600 تلاش می‌کند محصول یا محصولات مورد نظر را طی مدت ۲۴ ساعت تامین نماید. در‌صورت تامین نشدن محصول، کالای مورد نظر شما به‌صورت سیستمی لغو خواهد شد

– شماره تماس و ایمیلی که مشتری در حساب کاربری خود ثبت می‌کند، تنها شماره تماس و ایمیل رسمی و مورد تایید مشتری محسوب می‌شود و تمام پاسخ‌ها و مکاتبات دی‌جی‌2600 از طریق آنها صورت می‌گیرد.