حریم خصوصی

دی‌جی‌2600 با اهمیت دادن به حریم شخصی، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات از شما کاربران گرامی وب‌سایت اطلاعاتی را درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی ایمن را در اختیار شما قرار دهد. طبعا برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز خواهد بود.

لازم به تاکید است که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران بوده و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را با افراد دیگری در میان بگذارند. در صورتی که کاربر شماره تلفن همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی باید شماره تلفن همراه خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نماید.

مسئولیت تمامی خسارت‌های احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد ذکر شده توسط کاربر باشد، متوجه خود کاربر بوده و حق هرگونه ادعا علیه دی‌جی‌2600 را از خود سلب می‌کند. هویت شخصی کاربران برای دی‌جی‌2600 محرمانه است و اطلاعات شخصی آنان به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌شود، مگر در شرایطی که بر اساس حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور، موظف شود که اطلاعات را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این شرایط هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای هویت شخصی کاربران وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می‌کنند.

دی‌جی‌2600 امیدوار است که تجربه خریدی امن و راحت را برای همه کاربران به ارمغان آورد.